Hanımlar Kulübü
Twitter
          
Facebook
Salon Kiralama
Temel Çince Eğitimi

Temel Çince Eğitimi

Temel Çince Eğitimi  学初级中文
Haftanın Semineri Farkındalık  Üzerine Uygulamalar

Haftanın Semineri Farkındalık Üzerine Uygulamalar

Haftanın Semineri Farkındalık  Üzerine Uygulamalar
Çocuklar için Farkındalık Eğitimi

Çocuklar için Farkındalık Eğitimi

Klasik Gitar Eğitimi

Klasik Gitar Eğitimi

Klasik Gitar Kursu Başlıyor
Farkındalık Eğitimi

Farkındalık Eğitimi

Farkındalık Eğitimi
12-15 Yaş Hafıza Teknikleriyle Genel Kültür Eğitimi

12-15 Yaş Hafıza Teknikleriyle Genel Kültür Eğitimi

12-15 Yaş Hafıza Teknikleriyle Genel Kültür Eğitimi
Gelenek ve İrfan Okumaları

Gelenek ve İrfan Okumaları

Gelenek ve İrfan okumaları başlıyor...
Haftanın Semineri Yaşam çiçeği

Haftanın Semineri Yaşam çiçeği

Haftanın Semineri Yaşam çiçeği
Risale-i Nur Dersleri

Risale-i Nur Dersleri

Risale-i Nur Dersleri
Hanımlar Kulübü Ekim 2014 Etkinlik Bülteni

Hanımlar Kulübü Ekim 2014 Etkinlik Bülteni

Hanımlar Kulübü 2014 Ekim Etkinlik Bülteni
Profesyonellerin Dünyası

Profesyonellerin Dünyası

Profesyonellerin Dünyası
Orta Seviye Osmanlıca Kursu

Orta Seviye Osmanlıca Kursu

Orta Seviye Osmanlıca Kursu 
Haftanın Semineri: Helal Gıda

Haftanın Semineri: Helal Gıda

Haftanın Semineri: Helal Gıda
Konsantrasyon Okulu (10-14 yaş arası)

Konsantrasyon Okulu (10-14 yaş arası)

Konsantrasyon Okulu (10-14 yaş arası)
Haftanın Semineri: Müzik ile Şifa Semineri ve Gitar Dinletisi

Haftanın Semineri: Müzik ile Şifa Semineri ve Gitar Dinletisi

Kâinatta her şey titreşir. Dalga hareketlerini ortaya çıkaran titreşimlerin her biri, ses dalgaları olarak bilinir. Ses dalgalarının ritmik desenleri, musikiyi ortaya çıkarır.
Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Aynı sürede 3 kat fazla yazıyı hem de daha iyi anlayarak okumak ister misiniz?
Endülüs İspanya‘sı ve İspanya Gezisi

Endülüs İspanya‘sı ve İspanya Gezisi

Günümüz insanının hayatını kolaylaştıran fen ilimlerinin temelini atan, farklılıkların bir arada barış içerisinde yaşabildiğini Batı dünyasına öğreten bir medeniyetten insanlığın haberi yok. Var mısınız bu kayıp medeniyetin izlerini sürmeye?
Tasavvuf Mertebeleri ve İnsan-ı Kamil Eseri Okumaları

Tasavvuf Mertebeleri ve İnsan-ı Kamil Eseri Okumaları

Haftanın Semineri Akıl Oyunları

Haftanın Semineri Akıl Oyunları

Hz. Mevlana‘nın Hayatı ve Fîhi Mâ Fîh Eseri

Hz. Mevlana‘nın Hayatı ve Fîhi Mâ Fîh Eseri

Eserde Mevlânâ'nın düşünüşü, dünya görüşü, din ve insanlık hakkındaki düşünüşleri, anlatılır.
     
Google Grupları
 
tarihkultur grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et


Sosyal Ağlarımız
 
 
     
 
     
     

Ziyaretçi Defteri

Mehmet Salihoğlu (İstanbul) - 25.09.2014 12:00:00

Gelişen teknolojiye rağmen günümüz toplumlarında ve özellikle ülkemizin (okumayan, düşünmeyen) insanında ihmal edilmiş söndürecek önemli bir konu ve alan. Emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun.Tarih ve Kültür Araştırmaları Derneği ile tanıştığım için çok mutluyum

Yesim Ergungor (istanbul) - 21.08.2014 12:00:00

Kesinlikle mükemmel. Her anlamda gerek çalışanların yaklaşımları, gerek düzenlenen eğitim ve faaliyetler gerekse eğitmenler. Tarih ve Kültür Araştırmaları Derneği ile tanıştığım için çok mutluyum

zehra saçaklıdır (istanbul) - 11.05.2014 12:00:00

insan bir okul bitirir bir diploma sahibi olur ama bazen bir dernekle tanışır diplomayla kıyaslanamayacak bir bakış açısı edinir. Bazen sadece bir bakış açısının bir diplomadan daha değerli olabileceğini öğrettiğin için teşekkürler Tarih ve Kültür..

Nuran özcaner (İstanbul) - 17.04.2014 12:00:00

Ben Tarih Kültür ve Araştırma Derneğinin kurucularını çalışanlarını tebrik ediyorum.. Bu derneğin TR genelinde yayılmasını temenni ederek başarılar diliyorum..

Merve Akınal (Istanbul ) - 15.03.2014 12:00:00

Bugun vakıfla ilk kez tanıştım 4 yıldır istanbul dayım ama yeni keşfettiğim için oldukça üzüldüm .sürekli teorik şeyler öğrendiğim için manen kendimi hissettiğim boşluk bugun doldu herşey için çok teşekkürler .hikmet derslerine katılmadan istanbul dan ayrılmak istemıyorum.:(

Aynur Ünlütürk (kendisinden) - 12.5.2013 00:00:00

Ben iki sene Kubilay hocanın büyük bir keyifle öğrencisi olmak şerefine nail oldum elimden gelse ömür boyu gitmek isterdim,ziyaretçi defterindern bir arkadaşım Kartal`da oturduğunu ifade etmiş,kendim iki sene boyunca kızımı da evde bırakarak o kurslara katıldım iyi ki de katılmışım,başta Ömür abi olmak üzere Mehmet Genç hocamızla beraber çok keyifli bilgi dolu günler geçirdim,o günleri özlüyorum şimdi ise siteden takip ediyorum buraya gitmeyi düşünen arkadaşlarım İst`un neresinde oturmuş olursa olsunlar gelebilirler,biz Kubilay hocanın kursuna gelirken Şile`den,Çamlıca`dan gelen arkadaşlar bilirdik,gelmek isteyen arkadaşlara Mehtap`ın bana söylediğini söyleyeceğim buraya girerseniz asla çıkmak istemeyeceksiniz.Değerli Tarih-Kültür derneği çaleşanları sizleri hepinizi çok özliyorum orası benim evim gibiydi,şimdi bazı yakın dernekler gidiyorum,sizde bulduğum tadı bulamıyorum.İyi çalışmalar diliyorum.AYNUR ÜNLÜTÜRK

ahmet akkurt (istanbul) - 22.4.2013 00:00:00

çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum.program ve eğitimleriniz çok güzel.bu akademi beni çok heyecanlandırdı.inşallah burdaki eserlerin hepsini okuruz.

murat göllü (ankar) - 27.3.2013 00:00:00

bu akademi beni çok heyecanlandırdı.inşallah burdaki eserlerin hepsini okuruz.çok önemli eserleri bir arada görmek beni çok mutlu etti.inşallah hepsini hakkıyla okuruz da kendimizi geliştiririz.bunları hazırlayanlardan allah razı olsun.çok teşekkür ederim çok

murat göllü (ankara) - 27.3.2013 00:00:00

akademinin ankarada etkinlikleride olacak mı.özellikle kırklar meclisi etkinliği.okumaya nasıl başlayacağımı bilmiyordum.bu etkinlik benim için çok faydalı olacağına inanıyorum.ve diğer okuma etkinlikleri.hikmetdersi okumaları çok güzel olur.

havva çakır (İSTANBUL) - 15.3.2013 00:00:00

Merhaba bende sizi tesadüfen internetten dernekleri araştırırken buldum bayanlara yönelik bir kulübünüzün olmasıda beni çok şaşırttı ve mutlu etti üyelik ve program saatleriniz hakkında bilgi alabilirmiyim.

Selda Kaya (İstanbul) - 23.2.2013 00:00:00

deneğinizden yeni haberdar oldum ve sayfanızın içeriğini çok beğendim. İnternet üzerinden veya mail yoluyla etkilikleri takip etmek istiyorum.Bilgilendirme konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

SERPİL ÖZKÜÇÜK (BİNGÖL) - 23.2.2013 00:00:00

HAYALLERİMİZDE Kİ BİR PROGRAM AMA BİZ ÇOK UZAKTAYIZ KATILMA İMKANIMIZ OLSAYDI KEŞKE

Ayşe K (istanbul) - 21.2.2013 00:00:00

HİKMET AKADEMİSİ duyurunuzu okuyunca ayaklarım yerden kesildi. Bu kadar büyük ve güzel bir çalışmayı ben hayatımda görmedim. Umarım eğitimci hocalarımızın isimlerini de en kısa zamanda duyurursunuz. Bu zannederim bir ilk olacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz. BİR SORU: Bu seminerler mevcut seminerlerle mi birleşecek? Mesela haftalık katıldığımız periyodik tefsir dersimiz, Hikmet akademisindeki Mukayeseli tefsir dersi mi olacak? Soruma cevap vereceğiniz için şimdiden Teşekkür ederim.

nilhan yıldırım (istanbul kartal/) - 22.1.2013 00:00:00

s.a böylesine güzel faaliyetleri olan dernek olma boyutunu çoktan aşmış bir eğitim hizmeti okula dönüşmüş bir topluluktan yeni haberdar oldum fakat etkinliklerinizin merkezi sanırım sadece mecidiyeköy bizim gibi üsküdar maltepe civarında ikamet edenler için daha yakın bir etkinlik merkezi yok mU? sizlerden rica ediyorum bildirirseniz çok memnun olurum hayırlı çalışmalar..

sinem dedeş (antalya) - 22.1.2013 00:00:00

facebook tan yaptıklarınızı takip ediyorum. kurslarınız çok güzel fakat hepsi yada birçoğu istanbul için diğer şehirdeki sizi takip edenler içinde lütfen güzel projelerinizi bekliyoruz. en azından internet üzerinden... çalışmalarınızda kolaylık diliyorum...saygılarımla...

Selcen Önem (İstanbul) - 9.11.2012 00:00:00

Selamlar,ben böyle bi dernekten yeni haberdar olanlardanım ve üye olup bu ayrıcalığı bende tatmak istiyorum bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim...

Cemşit Sancak (istanbul) - 18.10.2012 00:00:00

Risale-i Nur dersleri için Mehmet Kırkıncı Hocaefendi gibi bir zatı davet etmeniz çok iyi olmuş. İnşaallah feyizli olur. O tarihte İstanbul dışında olacam. Ama listede isimlerini gördüğüm davet edilecek konuşmacılar da çok iyi düşünülmüş herbiri ilim sahibi konusuna vakıf şahsiyetler.

Mehtap Ferhat (İstanbul) - 29.8.2012 00:00:00

Ne kadar anlatırsam anlatayım, yaşanmadan anlatamamam kendimi size. Bana deselerde ki bir dernekle karşılacaksın, hayatındaki her şey değişip dönüşüverek, kendini bulma yolunda önemli adımlar atacaksın. Gerek bu dünyada gerek ölümü tattıktan sonraki âlemde sana yardımcı olacak her şeyi bulacaksın. Kendimi Allah`a daha yakın hissettiğim nadir bir yer. İnsanları bu dünyadan değil sanki. Her şey insanlığa hizmet.Allah razı olsun.Çok çok razı olsun. Evim,Tarih Kültür`üm.

Nurettin Kırçuvaloğlu (Eskişehir) - 13.7.2012 00:00:00

Sitenizi inceleme fırsatı buldum.Yaptığınız hizmetler çok güzel ve Cenab-ı Hak hizmette muvakkiyetinizi arttırsın.Fakat üzüldüğüm nokta Eskişehirde öğrenci olmamdan dolayı size katılamamdır.Eskişehirdeki şartlarda göz önüne alındığında burada da böyle hizmetlerin olması gerektiğini acizane düşünmekteyim.

Eşref KARS (SİVAS) - 28.6.2012 00:00:00

Merhaba, netten tesadüf siteye girdiğimde başarılı bir sayfanızı tebrik etmek istedim. Emek veren, önden gidenleri kutluyor, kolaylıklar diliyorum...

Sende Yaz

Merkez- Mecidiyeköy

Adres : Büyükdere Yolu Caddesi Celil Ağa İş Merkezi No:10 Kat:3 Daire:12-13 Mecidiyeköy / İSTANBUL
Tel : 0212 275 44 36
Fax : 0212 275 44 46
Mail : tarihkultur@gmail.com

Eminönü Temsilciliği

Adres : Hobyar Mah. Rahvancı Sok. No:5 1. Vakıf İşhanı Kat:2 Eminönü-Fatih/İstanbul
     
     
     

Merkez-Hanımlar Kulübü

Adres : Büyükdere Yolu Caddesi Celil Ağa İş Merkezi No:10 Mecidiyeköy / İSTANBUL
Tel : 0212 275 49 96
Mail :  tkd.hanimlarkulubu@gmail.com
Copyright © 2013 tarihkultur.org.tr Tüm hakları saklıdır.
www.teknovizyon.net

yukari-cik